Балаклійський інклюзивно-ресурсний центр Балаклійської міської ради Харківської області є комунальною установою, що утворено з метою забезпечення права осіб з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку особи та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

У своїй діяльності Балаклійський інклюзивно-ресурсний центр керується Конституцією України, Конвенцією про права осіб з інвалідністю, Законами України "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту", "Про професійну (професійно-технічну) освіту", "Про фахову передвищу освіту", "Про вищу освіту", "Про дошкільну освіту", іншими актами законодавства, Положенням про інклюзивно-ресурсний центр, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545 (зі змінами) та власним Статутом.

Балаклійський центр провадить діяльність з урахуванням таких принципів, як повага та сприйняття індивідуальних особливостей дітей, дотримання найкращих інтересів дитини, недопущення дискримінації та порушення прав дитини, конфіденційність, доступність освітніх послуг з раннього віку, міжвідомча співпраця.

Засновником Балаклійського інклюзивно-ресурсного центру є Балаклійська міська рада Харківської області. Уповноважений орган управління Балаклійським ІРЦ є відділ освіти Балаклійської міської ради Харківської області.

Балаклійський інклюзивно-ресурсний центр перебуває у комунальній власності Балаклійської територіальної громади Харківської області в особі Балаклійської міської ради.

Кiлькiсть переглядiв: 1724