/Files/images/логопед.jpg

Учитель-логопед приходить в будні,

Несе добро і радість щохвилини

Дає надію й віру у майбутнє, -

Долає труднощі і слабкості дитини.

Бевз І.А.

Якщо ми любимо свою дитину, бажаємо їй добра та світлої долі, невже байдуже поставимося до труднощів, які згодом спричиняють порушення мовлення!
Вчасне невиправлення мовленнєвих вад призводить до порушень і затримки загального розвитку дитини, спричиняє труднощі у сприйманні та аналізі начального матеріалу, проблемам у спілкуванні, які завадять їй у повній мірі розкрити природні здібності та інтелектуальні можливості. От чому логопед завжди попереджає батьків, намагаючись застерегти їх від легковажного ставлення до проблем з мовленням їхнього малюка.

Для чого потрібен логопед?

Багато хто вважає, що вчитель-логопед виправляє вади вимови звуків. Корекція звуковимови - це тільки верхівка айсберга. Логопед працює з усіма порушеннями мовлення: затримкою мовленнєвого розвитку, загальним та фонетико-фонематичним недорозвиненням мовлення; порушеннями голосу, темпу та тембру мовлення; дисграфією та дислексією. На жаль, деякі батьки та педагоги про це недостатньо обізнані й недооцінюють важливість своєчасної логопедичної допомоги.
Процес коригування мовлення - тривалий шлях, який вимагає величезного терпіння від батьків і педагогів, дисципліни з боку самої дитини.
Сторінка логопеда створена для надання професійної допомоги вчителям, вихователям та батькам дітей, які потребують логопедичної допомоги. Інформація і матеріали, розміщені на сторінці у простій, доступній формі, допоможуть усім бажаючим ознайомитись з прийомами та підходами щодо організації логопедичної допомоги дітям з вадами мовлення.
Кiлькiсть переглядiв: 501