Круглий стіл "Координація та співпраця закладів освіти

2021-04-02

/Files/images/db95d2a0-f496-40b1-8559-41d46240eadd.jpg

З метою вирішення актуальних питань щодо організації виховання та навчання дітей з порушеннями мовлення 02 квітня 2021 року на базі Балаклійського інклюзивно-ресурсного центру відбувся Круглий стіл на тему "Координація та співпраця закладів освіти по роботі з дітьми з порушеннями мовлення".

У заході взяли участь керівники закладів дошкільної освіти, закладів загальної середньої освіти, в структурі яких є дошкільні підрозділи, фахівці Комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників", фахівці Балаклійського інклюзивно-ресурсного центру та начальник відділу освіти Балаклійської міської ради Швід Світлана Анатоліївна.

У ході заходу Аверіна Тетяна Леонідівна, завідувач Балаклійського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) № 8 компенсуючого типу, презентувала свій заклад та досвід роботи. За результатами були окреслені спільні напрями роботи щодо організації вчасної корекційно-розвиткової допомоги дітям з порушеннями мовлення та вироблено алгоритм співпраці керівників закладів освіти з Балаклійським інклюзивно-ресурсним центром у напрямку виявлення і роботи з зазначеною категорією дітей та їх батьками.

Кiлькiсть переглядiв: 80