Обласний педагогічний форум «Роль освіти в зростанні інтелектуального, культурного, духовно-морального, економічного потенціалу суспільства та особистості».

2019-08-28

28 серпня 2019 року відбувся традиційний обласний педагогічний форум «Роль освіти в зростанні інтелектуального, культурного, духовно-морального, економічного потенціалу суспільства та особистості».

У межах форуму фахівцями КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» було організовано та проведено десять тематичних локацій для педагогічних працівників за різними формами: методичний конструктор «Впевнений старт» – крок до Нової української школи», рефреш-студія «Крапки над «і»: лоція в морі сучасних ідей Нової української школи», іnterview-презентація «Інтегрований курс «Природничі науки» – пазл Нової української школи», оfline-івент «STEM-освіта – інструмент формування моделі випускника Нової української школи», сo-working «Профілактика та вирішення конфліктів в освітньому середовищі: відновні практики», бліц-презентація Інформаційний освітній простір: як оптимізувати управління закладом освіти та досягти його ефективності?», дискусійне коло «Моніторинг початкової освіти: орієнтир для реалізації завдань НУШ», комунікативна хвиля «Медіа в освіті: мода чи веління часу?», комунікаційний майданчик «Позашкілля Харківщини: оновлення та розвиток» та калейдоскоп ідей «Інклюзивне середовище – простір саморозвитку», в якому прийняла участь практичний психолог Балаклійського інклюзивно-ресурсного центру Пєршина І.Є.

Під час цих заходів, що відбулися в аудиторіях Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, обговорено найактуальніші питання освіти Харківщини в умовах Нової української школи. Педагогічною спільнотою окреслено шляхи подальшого реформування сучасного освітнього середовища нашого регіону.

Кiлькiсть переглядiв: 19